Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > Ak Parti'ye geldi "Sadece ziyaret" dedi.

Ak Parti'ye geldi "Sadece ziyaret" dedi.

Ak Parti'ye geldi "Sadece ziyaret" dedi.

01.Ekim.2015 Perşembe 18:47
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belde belediye Başkanı Bayram Başol, beraberinde bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti'ye geldi. 'Ziyaretinizin sebebi nedir' sorusuna ise 'Sadece Ziyaret' diye cevap verdi.

Yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanlığını kazanan Bayram Başol, geçtiğimiz günlerde noter kanalı ile partisinden istifa etmişti. Ak Parti'ye geçeceği yönde iddialar çıkan Bayram Başol, bugün akşam saatlerinde beraberinde Ak Parti Ormanlı Belde Başkanı İsmail Üstün, MHP li belediye meclis üyeleri Rıza Üstün ve Zeki Ergün ile birlikte Ak Parti ilçe başkanlığına geldi. Bayram Başol, kendisine yöneltilen 'Ziyaretinizin sebebi nedir?' sorusunu ' Sadece ziyaret olarak' yanıtladı.

Ak Parti yönetim kurulu toplantısının yapıldığı saatte parti binasına gelen Bayram Başol ve iki belediye meclis üyesinin partiye ğye girişlerinin yapıldığı ve ilerleyen günlerde rozet takma töreni yapılacağı öğrenildi.   

2014 YEREL SEÇİMLERİNDE AKP OLMAYINCA ÖNCE CHP'YE GİTTİ SONRA MHP'YE

2009 yılında Ak Parti'den Ormanlı Belediye Başkan Adayı olan Bayram Başol seçimleri kaybetmiş, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde aday adayı olduğu Ak Parti'den aday gösterilmeyince Cumhuriyet Halk Partisi'ne gitmiş, burada da aday gösterilmeyince Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday olarak seçimleri kazanmıştı.

 

Bu haber 2127 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler