Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > Çakan ve Erkmen muhtarlarla buluştu

Çakan ve Erkmen muhtarlarla buluştu

Çakan ve Erkmen muhtarlarla buluştu

27.Ekim.2015 Salı 18:02
A A A

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili adayları Zeki Çakan ve Yavuz Erkemn Ereğli’de muhtarlara yönelik olarak düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Muhtarlara yönelik konuşan Önceki dönem Enerji ve TAbi Kaynaklar bakanı Milliyetçi HAreket partisi Zonguldak milletvekili adayı Zeki Çakan, son günlerde diğer parti adaylarının sadece kendisi ile uğraştığını söyledi. "Politika o kadar yozlaşmış ki. Ama siyasetin ilmi var. Herkes siyasi partileri bıraktı, Zeki Çakan’a saldırıyor. Bütün adaylar bize saldırıyor. Saldırsınlar. Bizim hepsine gücümüz yeter. Geçmişimiz belli. 5 Nisan kararlarıyla Armutçuk ve Amasra ocaklarının kapanma kararı alındı. Zonguldak belediye başkanı olarak gösterdiğim tepkiyle o ocaklar tekrar üretime alındı. O alınan kararlar unutuluyor. İşçi yürüyüşünde Bolu valisinin gönderdiği dozer, 25 yıl sonra sığındıkları bu. Siz ne yaptınız, ne yapacaksınız onu konuşsanıza"

Konuşmasında Ak Parti Zonguldak birinci sıra adayı adayı Hüseyin Özbakır ve Üçüncü sıra adayı Özcan Ulupınar' a da gönderme yapan Çakan "2-2-1 çıktı. Her halükarda, bu bir milletvekilinin diğerlerine bedel olabileceği düşüncesiyle bana bu kadar saldırıyorlar.AKP birinci sıra adayı çıkıyor, 7 Haziran’da Zonguldaklı ayağına sıktı, 1 Kasım’da da diğer ayağına sıkarsa fren patlar. Bu ne demek yahu, böyle bir saygısızlık olur mu seçmene? 3 sıra adayı aynı doğrultuda sözler söylüyor. 1 Kasım’da AKP iktidara gelmezse Türkiye’de kaos olurmuş. Zaten kaos var. Türkiye’yi, Zonguldak’ı bu hale getiren bunlar değil mi gözünü seveyim yahu, daha ne yapacaklar" dedi.

 Önceki dönem Zonguldak Valilerinden ve MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen, yaptığı konuşmada partisinin programını anlatarak “Bize fırsat verin” dedi.

 

Düzenlenen toplantı, MHP adayları Çakan ve Erkmen için hazırlanan videonun seyredilmesinin ardından sona erdi.

Bu haber 1649 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler