Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > CİVELEK VE YÖNETİMİNDEN CHP' YE ZİYARET

CİVELEK VE YÖNETİMİNDEN CHP' YE ZİYARET

CİVELEK VE YÖNETİMİNDEN CHP' YE ZİYARET

29.Aralık.2015 Salı 15:31
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yeni ilçe yönetimine ziyaretler devam ediyor. Ereğli Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Sertan Ocakçı ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

6 Aralık tarihinde gerçekleştirilen kongre sonrasında yönetime seçilen Sertan CHP İlçe başkanı Sertan Ocakçı ve yönetimine Ereğli Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulunan ve yeni yönetimin gençlerden oluştuğunu gördüğünü belirten Civelek, kendilerine Oçakçı' ya başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe başkanı Sertan Ocakçı ise konuşmasında "Dostluk içerisinde bir kongre geçirdik. Yönetime seçilen arkadaşlarımız siyasette daha önce aktif görev almamış isimler. Yöneticilik yapmak içinde biçilmiş kaftanlar. Bizler ilçe kongresinden sonra Zonguldak il kongresine hazırlandık. Pazar günü o kongremizde bitti. Bir yıl içerisinde çok fazla seçim ve kongre gördük. Biraz yorulmuştuk. Bu günden itibaren artık ziyaretlerimizi yapacağız. Bundan sonra partimizi için uğraşmaya başlayacağız. Önümüzde üç yıl seçim görünmüyor. Bu üç yıllık süreyi partimizi birazcık daha ayağa kaldırmak için yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber çalışarak geçireceğiz" dedi.

Ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Bu haber 1606 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler