Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > HİZMETLER ANLATILDI...

HİZMETLER ANLATILDI...

HİZMETLER ANLATILDI...

30.Nisan.2016 Cumartesi 18:49
A A A

 

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ak Parti ilçe başkanlığının 2016 yılı Nisan ayı ilçe danışma meclisi toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır' da katıldı.

Saat 16.00' da düzenlenen toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partililer katıldı.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, beldelerinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verirken, beldelerinde TOKİ ile ilgili çalışmaların başladığını söylediği konuşmasında, Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal'dan da beldelerine aynı parti Belediye başkanı olarak destek vermesini istedi.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'da konuşmasının başında Ormanlı Belde belediyesine destek sözü verirken, ilçede yapımı devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Uysal, Çetin Apatay bulvarında başlatılan genişletme çalışmasının yatırım planları içinde olmamasına rağmen ihtiyaş olması sebebiyle yatırım programına alındığını söyledi.

Ak Parti Ereğli İlçe başkanı Fatih Çakır ise konuşmasında Ereğli' ye yapılacak butik hastaneler ve eğitim öğretimde yapılması planlanan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Toplantıda son konuşmayı partinin Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır yaptı. Özbakır konuşmasında TOKİ başkanı ile yaptığı görüşmeye değinerek, Ormanlı ve Ereğli belediye başkanlarından eksik olan evrakların bir an önce tamamlanarak teslim edilmesini istedi. Özbakır ayrıca Ankara' da yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler aktardı.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Bu haber 1764 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler