Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > BU İŞTE BİR 'RAHATSIZLIK' VAR...

BU İŞTE BİR 'RAHATSIZLIK' VAR...

BU İŞTE BİR 'RAHATSIZLIK' VAR...

16.Haziran.2016 Perşembe 23:51
A A A

AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz’un Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile aralarında iletişim kopukluğuna neden olduğunu iddia ettiği Yılmaz Can’ı görevden alacağı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı İlçe Teşkilatı’nda Siyasi İşler Başkanı olan Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun danışmanı Yılmaz Can ile yine Faruk Çaturoğlu’na yakınlığı ile bilinen Medya Tanıtım Başkanı Ahmet Maltepe’yi görevden almak için hem yönetim kurulundaki bazı isimler hem de AK Parti’nin Alaplı ilçesindeki ileri gelenleri ile istişare yaptı. İlçe Başkanı Yavuz, parti büyüklerine Yılmaz Can için “Faruk bey ile aramızda zaten bir soğukluk var. Bunu düzeltmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ancak danışmanı Yılmaz Can’a ilettiğimiz hiçbir sorun ya Faruk beye ulaşmıyor yada çözüme kavuşmuyor” dediği iddia edildi. Yavuz’un ayrıca AK Parti Zonguldak MilletvekiliFaruk Çaturoğlu’nun Alaplı ilçesi ve köylerine yapılan ziyaretleri Alaplı Teşkilatı’ndan habersiz Ereğli Teşkilatı yöneticileri ile yapmasından rahatsızlık duyduğu öğrenildi. 

Yavuz’un çıkan istişarelerde aldığı olumlu yanıtlar neticesindeki önümüzdeki günlerde Faruk Çaturoğlu’nun danışmanı Yılmaz Can ile yine Faruk Çaturoğlu’na yakınlığı ile bilinen Ahmet Maltepe’yi görevden alıp, düz yönetim kurulu üyesi yapacağı öğrenildi.

Bu haber 3132 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler