Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > YAZICIOĞLU MU? MISIRLI MI? GÜVEN Mİ?

YAZICIOĞLU MU? MISIRLI MI? GÜVEN Mİ?

YAZICIOĞLU MU? MISIRLI MI? GÜVEN Mİ?

20.Haziran.2016 Pazartesi 19:32
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Kent konseyinin kongre kararı aldığı öğrenildi. 26 Haziran 2016 Pazar günü Atatürk Kültür merkezinde yapılacak olan kongrede kimin aday olacağı merak edilirken, adaylık konusunda İrfan Yazıcıoğlu'nun nabız yokladığı, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ın ise Hakan Mısırlı ismin de karar kıldığı öğrenildi.

Ereğli' de Kent Konseyi yönetiminin aldığı kongre kararı sonrasında adaylık konusunda da gündeme isimler düşmeye başladı. Siyaset ve sosyal alanda ismi sıkça ön plana çıkan İrfan Yazıcıoğlu'nun ismi gündeme gelirken, Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal'ın da aklındaki isimlerin netleştiği iddia edildi.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ın Kent Konseyi başkanlığı için Ak Partili önceki dönem milletvekili Ercan Candan' a yakınlığı ile bilinen Hakan Mısırlı, ile Bilgin Güven isimlerini önerdiği, Kent Koneyinin mevcut başkanı Noyan Keskin'in de yeniden aday olabileceği iddia edildi. 

Muhalif Meclis üyelerinin de farklı bir isim üzerinde çalışma yaptığı ve o ismin de ilerleyen günlerde açıklanacağı öğrenildi. Ereğli Kent Konseyi seçimlerinin 26 Haziran 2016 Pazar günü saat 14.00'de Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu'nda yapılması kararı alındığı, konseye üye Sivil toplum Kuruluşu Temsilcilerine bildirildi.

Bu haber 5702 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler