Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > ÇATUROĞLU'NDAN İLGİNÇ TESPİT...BÖYLE TESADÜF OLMAZ!...

ÇATUROĞLU'NDAN İLGİNÇ TESPİT...BÖYLE TESADÜF OLMAZ!...

ÇATUROĞLU'NDAN İLGİNÇ TESPİT...BÖYLE TESADÜF OLMAZ!...

18.Temmuz.2016 Pazartesi 3:21
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Demokrasiye sahip çıkan vatandaşlar Atatürk Anıtı önünde 'Demokrasi Nöbeti' tutuyor. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, nöbet tutmak için Anıt'a gelen vatandaşlara hitaben konuşmasında " Tesadüf müdür, değilmidir bilmem. Ama böylede bir tesadüf olmaz. Haçlıların Kudüs'ü işgal ettiği gün tarihte bizim haçlılarda ülkeyi ele geçirmeye kalktılar. Ama siz onlara fırsat vermediniz" dedi.

15 Temmuz akşamı darbe girişiminde bulunulmasının ardından Türkiye genelinde olduğu gibi Ereğli'de de Atatürk Anıtı önünde toplandı. Demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslenen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, tarih araştırmasında 15 Temmuz' da ne olduğunu görünce inanamadığını söyledi. Haçlıların 15 Temmuz' da Kudüs'ü işgal ettiklerini öğrendiğini anlatan Çaturoğlu  "15 Temmuz tarihi. Darbeciler açısından  kara bir leke olarak tarihe geçerken, darbeye karşı çıkan halkımız ve diğer unsurlarımızla altın bir sayfa olarak tarihe geçecek. Arkadaşlar 15 Temmuz' da tarihte ne olmuş diye baktım ne göreyim. 15 Temmuz'da Haçlılar nereyi işgal etmişler biliyormusunuz? Birinci Kıble'miz Kudüs'ü. Tesadüf müdür, değilmidir bilmem. Ama böylede bir tesadüf olmaz. Haçlıların Kudüs'ü işgal ettiği gün tarihte bizim haçlılarda ülkeyi ele geçirmeye kalktılar. Ama siz onlara fırsat vermediniz. Allah sizlerden tekrar gani gani razı olsun diyorum"

HALKIMIZ, CUMHURBAŞKANIMIZ, TÜRK POLİSİ DARBEYE DUR DŞİYENLERİN BAŞINDA GELİYOR

Darbe girişiminin engellenmesinde 3 ana unsur olduğunu söyleyen Çaturoğlu, bunlarında başında Türk halkının , ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın ve üçüncü olarak ise kahraman Türk Polisinin geldiğini kaydetti. Çaturoğlu konuşmasında "Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin daha güzel noktalara gelebilmesi için el birliği içerisinde hep beraber çalışacağız. Elbette ki bu büyük darbe büyük kahramanları da içinde barındırıyor. Bu darbenin en büyük kahramanları Biri muhteşem halkımız. Evet sizsiniz. Birisi Cumhurbaşkanımız. Bir diğeri de kahraman Türk polisi. Bunlar başı çekiyor. Eğer bunlar gevşemiş olsaydı inanın ki bu darbe başarılı olurdu. Bundan da hiç kimsenin endişesi olmasın. Ama onlar sımsıkı durdu. Taviz vermediler. Ve başaramadılar. Başaramayacaklar. İnşallah ileride de başarılı olamayacaklar" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından vatandaşlar Demokrasi nöbetine devam etti.

Bu haber 2777 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler