Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Siyaset > TERÖRE LANET OKUDU...

TERÖRE LANET OKUDU...

TERÖRE LANET OKUDU...

22.Ağustos.2016 Pazartesi 17:56
A A A

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, dün gece Gaziantep Şahinbey’de masum insanları hedef alan terör saldırısını şiddet ve nefretle lanetlediğini belirtti.

Çaturoğlu; yazılı açıklamasında teröristlerin Gaziantep Şahinbey’de insanların mutlu gününü kana bulayarak düğün yerini mateme çevirdiğini belirtti.
En masum ve en savunmasız, çocuğu ile kadını ile yaşlısı ile birçok vatandaşın hayatına kasteden ve hiçbir değer tanımayan bu alçak terör saldırını şiddet ve nefretle lanetlediğini ifade eden Çaturoğlu şunları kaydetti: “Ülke ve Millet olarak derin bir üzüntü içerisindeyiz. Saldırıda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa, başta Gazi Şehrimiz olmak üzere milletimize sabır ve metanet diliyorum. Terör kimden, nereden gelirse gelsin, faili kim olursa olsun, gerekçesi ne olursa olsun insanlık suçudur. Dün gece Gazi Şehrimizde yaşanan dehşet ve vahşet girişimleri, aziz milletimizin varlığını, birliğini ve dirliğini yok edemeyecektir. Aksine daha da birbirimize kenetlenmemize vesile olacaktır. El ele verip, düşmanlara karşı durarak bu işin üstesinden yine birlikte geleceğiz. Bizi bir birimize düşürmeye çalışanlar yine kaybedeceklerdir. Şunu herkes bilmeli ki devletimiz güçlüdür ve terörle mücadelesini kararlılıkla sürdürmektedir.”

Bu haber 2248 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler