Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Ekonomi > GÖRKEMLİ AÇILIŞ İLE HİZMETE GİRDİ

GÖRKEMLİ AÇILIŞ İLE HİZMETE GİRDİ

GÖRKEMLİ AÇILIŞ İLE HİZMETE GİRDİ

06.Eylül.2016 Salı 15:57
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 50 Milyon liralık bütçe ile yapımı tamamlanan Özdemir Park Alış veriş merkezi (AVM) düzenlenen tören ile açıldı.

Saat 14.00 de düzenlenen açılışa Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları, Oda ve sivil toplum kuruluşları ile çok sayıda vatandaş katıldı. İpek Tanrıyar'ın sunumu ile gerçekleştirilen açılış da konuşan Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli için önemli bir merkezin açılışını yaptıklarını söyledi Madenoğlu konuşmasında  "Önemli bir merkezin açılışını gerçekleştiriyoruz, hep birlikteyiz. Kdz.Ereğli ilçemiz daima ve daima her şeyin en iyisine güzeline layıktır. İşadamımız Fevzi Özdemir ve ekibi, Kdz.Ereğli ilçemize böyle güzel bir işyerini kazandırdılar. Kendilerini kutluyor ve tebrik ediyorum. İlçemiz tüm kuruluşları ile halkı ile böyle güzel işyerlerini istemek ve beklemektedir. Böyle güzel ve örnek bir işyerini değerli halkımızın hizmetine sunuyoruz" dedi.

Açılışın ardından protokol üyeleri ve vatandaşlar AVM' yi gezerek bazı iş yerlerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış dolayısıyla davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

5 katta, 12.000 m2 brüt kiralanabilir alana (GLA) yayılmış toplam 52 dükkan, 9 restoranıyla hizmet eden bir yemek katı ve 2 kattan oluşan 400 park alanına sahiptir. Ereğli'de Erdemir Caddesi'ndeki öncelikli mekan olan Özdemir Park etki alanındaki yaklaşık 600.000 kişiye hizmet ederek, tam bir gelişimle modern bir alanda faaliyet göstermektedir. Özdemir Park şehrin ticari yapısına değer katan sineması, birçok ulusal ve yerel markası ile dikkat çekmektedir. Alışveriş Merkezi hakkındaki tüm girişimler ve haberlere Facebook'dan ve web sitesinden ulaşılabilir.

Bu haber 6686 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler