Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > 5 AYDIR AYRI OLDUĞU EŞİNE ÖYLE BİR SÜRPRİZ YAPTI Kİ!...

5 AYDIR AYRI OLDUĞU EŞİNE ÖYLE BİR SÜRPRİZ YAPTI Kİ!...

5 AYDIR AYRI OLDUĞU EŞİNE ÖYLE BİR SÜRPRİZ YAPTI Kİ!...

19.Ekim.2016 Çarşamba 21:09
A A A

 

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan 30 yaşındaki İlker Korkut 5 aydır ayrı yaşadığı eşiyle barışmak için arkadaşlarının da yardımı ile mutlu sona ulaştı. Arkadaşlarının Aracına 'Özür dilerim' kendi aracına da 'Hepsi benim hatam, barışmak istiyorum' yazısını yazan Korkut, göz yaşları içerisinde kalan eşi Gülçin Korkut' a (28) sarılarak barışmanın mutluluğunu yaşadı.

Ereğli' de yaşayan 2 kız çocuğu babası oto tamircisi İlker Korkut, eşi Gülçin Korkut ile yaşadığı tartışmanın ardından eşinin evi terk etmesiyle büyük kızı Eylül (8) ile birlikte 5 aydır yalnız yaşıyordu. Kayınvalidesinin evinde  5 yaşındaki kızı Ekin ile yaşayan Eşi Gülçin ile barışmak için arkadaşlarında yardım isteyen İlker Korkut, arkadaşlarına ait araçların üzerine 'Özür dilerim' ile kalp resmi hazırlatan Korkut, kendi aracına ise 'Hepsi benim hatam, barışmak istiyorum' yazısını yazdırdı. Sanayi sitesinde ki iş yerinde toplanan arkadaşları ile konuşan İlker Korkut, gazetecilere eşi ile barışmak istediğini ve bu nedenle de böyle bir hazırlık yaptıklarını söyledi. Korkut açıklamasında "Özür Dilemeye gidiyorum. Yaptığım bir hata oldu. Şu anda da özür dilemeye gidiyorum. İnşallah kabul edecek. Çocuklarımız var. Evliliğimizde dokuzuncu senemiz bitti. Bu kadar emeğe karşı affetmesini diliyorum. Mahalleye büyük ihtimal kornalarla gireceğiz. Eşim çıktığında meşaleleri yakacağız. Özrümü dileyeceğim.  Artık ona kalmış affeder ya da affetmez. Ama ben elimden geleni yapacağım. Eşimi çok seviyorum" dedi.

Sanayi sitesinden arkadaşları ile birlikte hareket eden İlker Korkut, eşinin annesinin evinin bulunduğu mahalleye kornaları çalarak girdi. Mahalle sakinleri özür dileme teklifini görünce 'Bana yapılsa ben hemen kabul ederim' diyerek düşüncelerini dile getirdi.

İlker Korkut, aracından kızı ile birlikte indiği sırada dışarıya çıkan Gülçin Korkut, gördüğü manzara karşısında göz yaşlarını tutamadı. Yakılan meşaleler içerisinde eşi İlker Korkut' ve kızı Eylül' e sarılan Gülçin Korkut, uzun süre göz yaşlarına haklim olamadı.

Gazetecilere çok mutlu olduğunu söyleyen Gülçin Korkut "Eşimi seviyorum. 5 aydır ayrıydık. Böyle bir şeyi beklemiyordum" dedi. İlker Korkut ise böyle bir durumun bir daha yaşanmayacağını söyledi. Mahalle halkı da İlker Korkut'a 'Helal olsun sana, helal olsun' tezarruhattı ile destek verdi.

Annesinin evinden eşyalarını ve küçük kızı Ekin'i alan Gülçin Korkut, eşinin aracına binerek yuvasına geri döndü.

Bu haber 8515 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler