Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Eğitim > ÖZEL ÇOCUKLAR KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

ÖZEL ÇOCUKLAR KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

ÖZEL ÇOCUKLAR KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

28.Ekim.2016 Cuma 16:17
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Duyan İşitme ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri, veliler, öğretmen ve idarecileri, düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Balı Mahallesi Can Balı kahvaltı merkezinde bir araya gelen Duyan İşitme ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri, veliler, öğretmen ve idarecileri, kahvaltının ardından sohbet etti. Okul müdür yardımcısı Emel Bahadır, Duyan Eğitim merkezi olarak onuncu senelerini geride bıraktıklarını söylediği konuşmasında "Duyan Rehabilitasyon merkezinin bu sene onuncu senesi. Böyle bir kahvaltı organize etmek istedik. Psikoloğumuz  Tuğba hanım bize bu konuda çok büyük destek verdi" dedi.

Kurum psikoloğu Tuğba Denizgezen de kahvaltının hem öğretmenler ve velilerin kaynaşmasını sağlamak hem de öğrenciler için güzel bir etkinlik olacağını düşündükler için böyle bir etkinlik düzenlediklerini kaydetti. Denizgezen konuşmasında "Bugün burada çocuklarımızla beraber güzel bir etkinlik yapmak istedik. Öncelikle güzel bir kahvaltı ardından da devamı gelir dedik. Ancak hava şartları pek el vermedi. Bülent bey ve eşi çok sağ olsunlar bizlere yardımcı oldular. İnşallah seneye de aynı şeyleri tekrarlamak istiyoruz. Burada veliler ve öğretmenler kaynaşıyorlar. Çocuklar için de güzel bir etkinlik oluyor. Bu durum onlar açısından da çok iyi oluyor. Bu önemli günde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında hep beraber olmayı istedik" dedi.

Duyan İşitme ve Rehabilitasyon merkezi öğrenci, öğretmen ve velilerini ağırlayan Can Balı Kahvaltı dünyası işletmecisi Sevtap Çırpan, eğitim kurumlarına destek vermeyi sevdiklerini ve bundan dolayı da Duyan İşitme ve Rehabilitasyon merkezinin kendilerine gelerek böyle bir etkinlik yapacaklarını söylemeleri üzerine ellerinden gelen desteği verdiklerini söyledi. Sevtap Çırpan ayrıca ilkbahara kadar Can Balı Tay tesislerinin de hizmete gireceğini söylediği konuşmasında "Yaklaşık 3 ay sonra baharda at biniciliği üzerine yine  eğitimle ilgili bu çocuklarımıza  at biniciliği üzerine ihtisas kulübü açacağız. Onlara at biniciliğini sevdireceğiz" dedi.

Bu haber 1861 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler