Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > MECLİS İKİNCİ OTURUMU YAPILDI

MECLİS İKİNCİ OTURUMU YAPILDI

MECLİS İKİNCİ OTURUMU YAPILDI

03.Kasım.2016 Perşembe 16:44
A A A

Ereğli Belediye Meclisi Kasım ayı toplantılarının ikinci birleşimi, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Başkanlığında, Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıda Ereğli Belediyesi Gıda Bankası Yönetmeliği, görüşülmek üzere Hukuk İşleri Müdürlüğü’ne gönderildi. Gıda Bankası, gıda ve çeşitli ihtiyaç maddelerinin muhtaç vatandaşlara ulaştırılması işlevi görüyor.

Toplantıda ilçenin değişik yerlerindeki şahıslara ait imar tadilat taleplerine ilişkin, imar komisyonu raporları da görüşüldü. Belen Mahallesindeki, daha önce imarı bulunmayan bir arsaya imar verilmesinin uygun bulunduğuna dair komisyon raporu, ad okunmak suretiyle yapılan oylamada,  AK Parti’den Fevzi Ekşi, Hasan Pınarcık, Halil Bozkuş ve Salih Kumaş’ın çekimser oylarına karşılık, AK Parti ve CHP’nin oylarıyla,  kabul edildi.

Orhanlar Mahallesinde bir parsele ilişkin imar değişiklik talebinin, parsel maliklerinin hepsinin muvafakatnamesi bulunmadığından ötürü oybirliğiyle reddeden İmar Komisyonu raporu ise oybirliğiyle kabul edildi. Komisyonun görüşü doğrultusunda bu parseldeki imar değişikliği reddedilmiş oldu.

Gündemdeki diğer maddelerin bir gün sonra yapılacak oturumda ele alınmasına karar verildi.

 

Bu haber 2525 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler