Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > FATİH ÇAKIR KIZILAY ZİYARET!

FATİH ÇAKIR KIZILAY ZİYARET!

FATİH ÇAKIR KIZILAY ZİYARET!

03.Kasım.2016 Perşembe 17:42
A A A

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kızılay Haftası dolayısıyla, Türk Kızılayı Ereğli Şube Başkanı Yusuf Oktay’ı ziyaret etti.

Çakır, parti teşkilatı yönetici ve üyeleriyle birlikte Türk Kızılayı Ereğli Şubesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada Kızılay’ın haftasını kutladığını belirtti.
Kızılay’ın kamu yararına çalışan bir dernek olarak çok faydalı bir görevi üstlendiğini, kendilerinin de zaman zaman ellerinden geldiğince destek vermeye çalıştıklarını belirten Çakır şöyle konuştu:“Kızılay’ı hep birlikte yaşatmalıyız. Hepimizin bir gün ihtiyacı olabilir. Kızılay hem yurt içinde, hem yurt dışında yardımlar yapıyor. Her türlü selde, afette, yangında, depremde, savaş ortamında kızılay her zaman görevde. Kendilerini tebrik ediyoruz.”

Türk Kızılayı Ereğli Şube Başkanı Yusuf Oktay da, ilk kez Kızılay olarak böyle kalabalık bir partili grubunu ağırladıklarını ifade ederek teşekkür etti.

Oktay, “Ziyaretinizle bizi onurlandırdınız. Biz de halkımız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ereğli Belediyesi bize burayı tahsis etti. Burası tam Kızılay’a layık bir yer oldu. Onun için Ereğli Belediyesi’ne şahsınızda teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımıza, ekibine, size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sırasında Türk Kızılayı Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, AK Parti İlçe Teşkilatı gençlik ve kadın kolları üyeleri de hazır bulundu.

Bu haber 2133 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler