Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > İŞTE UYGULAMA İLE İLGİLİ DETAYLAR...

İŞTE UYGULAMA İLE İLGİLİ DETAYLAR...

İŞTE UYGULAMA İLE İLGİLİ DETAYLAR...

08.Kasım.2016 Salı 17:07
A A A

Ereğli ilçesinde genç bir girişimci mobil Ereğli uygulamasını yaparak hayata geçirdi. Uygulama kısa sürede telefon kullanıcıları tarafından büyük rağbet görürken, uygulamayı indirenler arasında yapılacak çekilişle 1 kişiye Iphone7, 1 kişiye Iphone6 ve 1 kişiye Iphone5 verileceği belirtildi.

Mobil Ereğli Uygulaması çalışmaları tamamlanarak hayata geçti. Kdz. Ereğlili genç girişimci içerisinde nöbetçi eczaneler, güncel haberler, konaklama ve yeme içme yerleri, telefon rehberi, e-devlet, hastane randevu, otopark borç sorgulama, telefon borç sorgulama gibi bir çok uygulamanın yer aldığı Mobil Ereğli Uygulaması günlük yaşamınızı kolaylaştıracak bir çok özelliği tek bir yerde topladı. 

Uygulama kısa süre önce hayata geçmesine rağmen yüzlerce kişi telefonlarına indirdiği uygulamayı kullanmaya başladı. Googleplaystore'de "Mobil Ereğli" yazılarak indirilebilen uygulama ile Ereğli'de aradığınız bir yer ve hizmete anında ulaşılabilecek.

Uygulamanın kısa süre içerisinde apple store'de de aktif hale geleceği ifade edildi.

Kdz. Ereğlili genç girişimciler Mobil Ereğli Uygulamasını indirerek kullanmaya başlayanlarada birde sürpriz hazırladı. Yapılan açıklamaya göre uygulamayı indiren ve elektronik posta ile kayıt yaptıranlar arsında yapılacak çekiliş ile 1 kişiye Iphone7, 1 kişiye Iphone6 ve 1 kişiye Iphone5 verileceği belirtildi. Özdemir Park AVM'de 31 Aralık 2016 tarihinde herkese açık alanda yapılacak çekliş ile uygulamayı indirenler arasından 3 şanslı kişi Iphone telefon sahibi olacak.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiluygulamamerkezi.mobileregli

Bu haber 3166 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler