Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > BELEDİYE MECLİSİ 6. KEZ TOPLANDI

BELEDİYE MECLİSİ 6. KEZ TOPLANDI

BELEDİYE MECLİSİ 6. KEZ TOPLANDI

09.Kasım.2016 Çarşamba 16:07
A A A

Karadeniz Ereğli Belediyesi, Belediye bünyesinde kurulması planlanan “Gıda Bankası” için hazırlanan yönetmeliği onayladı.

Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı toplantılarının altıncı birleşime Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Üyelerden Esra Alpago ve Osman Yavuz’un izinli olarak katılmadığı toplantıda tek madde olarak daha önce Hukuk Komisyonu’na gönderilen “Gıda Bankası Yönetmeliği” görüşüldü.  Fevzi Mazlum Başkanlığındaki Hukuk İşleri Komisyonu’nun dairesinden geldiği haliyle aynen kabul ettiği madde, ad okunmak suretiyle yapılan oylamada oybirliğiyle kabul edildi.

Gıda Bankası, Ereğli belediyesince oluşturulacak bir birimde hayırseverlerin bağışladığı gıda ve diğer ihtiyaç maddelerinin, ihtiyaç sahiplerine ulaştırma işini yürütecek.  Yönetmelik bu işlemin usul ve esaslarını düzenliyor.

Kasım ayı Belediye Meclisi toplantılarının altıncı ve son birleşimi 10 Kasım günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek. Toplantıda belediyenin gelir gider bütçesi ve finansmanın ekonomik sınıflandırması konulu komisyon raporu görüşülecek.

Bu haber 4598 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler