Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > ONLARADA WHATSSUP HATTI KURULDU

ONLARADA WHATSSUP HATTI KURULDU

ONLARADA WHATSSUP HATTI KURULDU

15.Kasım.2016 Salı 15:09
A A A

Zonguldak Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından, vatandaşların talep ve şikayetlerine daha hızlı çözüm bulmak amacıyla Whatsapp ihbar hattı kuruldu.

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların istek ve şikayetlerine daha hızlı ve kolay çözüm bulmak amacıyla yeni bir uygulama başlattı.

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürü Alptekin Dursun, sorunlar karşısında daha hızlı ve etkin bir çözüm sunabilmek için Whatsapp ihbar hattı kurduklarını bildirdi.

Dursun, Zabıta Müdürlüğü olarak yeniliklere her zaman açık olduklarını belirterek; “7 ayrı denetim ekibimizle birlikte 24 saat kesintisiz olarak halkımıza hizmet vermeyi sürdürüyoruz. ‘Sorunları birlikte çözelim’ sloganıyla yeni bir uygulama başlattık. 0552 067 0153 nolu telefon üzerinden whatsapp ihbar hattı kurduk. Vatandaşlarımız anlık olarak yaşadıkları şikayet ve istekleri buradan bildirebilecekler. Böylece ekiplerimizin koordinasyonunu da daha kolay ve hızlı hale gelmiş olacak” dedi.

Dursun, vatandaşların şikayet ve taleplerini 0552 067 0153 whatsapp ihbar hattının yanında ‘Alo 153’ ihbar hattına da bildirebileceklerini söyledi.

Bu haber 4135 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler