Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > OCAKÇI'DAN ERDEMİR İŞÇİSİNE TAM DESTEK

OCAKÇI'DAN ERDEMİR İŞÇİSİNE TAM DESTEK

OCAKÇI'DAN ERDEMİR İŞÇİSİNE TAM DESTEK

17.Kasım.2016 Perşembe 16:43
A A A

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı SertanOcakcı, önerilen 68 kuruş saat ücreti artışını kabul etmeyerek,   hak ettikleri bir ücret artışı isteyen Erdemir çalışanlarına tam destek sözü verdiklerini vurguladı.

Ocakcı yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi; “Kamuoyunun bildiği üzere; Kentimizde emek ve alınteri ile geçimini sağlayan Erdemir işçisinin demokratik eylemini destekliyoruz. Erdemir İşçisinin Toplu İş Sözleşmesindekendi  İşçisi ile dalga geçercesine 68 kuruşluk saat ücreti zammına olan haklı eylemlerine CHP Kdz. Ereğli İlçe örgütü olarak tam destek veriyoruz.

KENT,  İKİ ÖNEMLİ VE YAŞAMSAL KAVRAMLARLA BÜYÜKLÜK GÖSTERİR…

Kamuoyunun ve Erdemir Yönetiminin bilmesi gereken bir konu ise Kalite Ödüllü bir dünya markasının büyüklüğü sadece ürettiği mal ve hizmetle olmadığının bilinmesi gereklidir. Dünyada büyük firmalar  iki önemli ve yaşamsal kavramlar ile büyüklüğünü gösterir.  Birinci kavram; Firmanın çalışanlarına sunduğuiş ve çalışma ortamındaki memnuniyet ile maddi memnuniyetle olmaktadır. İkinci kavram ise, Firmanın bulunduğu kent ile uyumu ve kente dair katacağı değerdir.

Bu haber 2417 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler