Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > GMİS, İZMİR’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

GMİS, İZMİR’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

GMİS, İZMİR’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

17.Kasım.2016 Perşembe 16:46
A A A

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS), örgütlenme çalışmaları yürüttüğü Ege bölgesinde 16 Kasım 2016 tarihinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

GMİS Yöneticileri, TÜRK-İŞ 3. Bölge Temsilcisi Süleyman Yıldırım ile birlikte, Eski Zonguldak Valisi olan İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a makamında bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Vali Ayyıldız, Genel Maden İşçileri Sendikası’nın örgütlenme çalışmalarında başarı diledi ve destek olacağını belirtti.GMİS Heyeti, TÜRK-İŞ 3. Bölge Temsilcisi Süleyman Yıldırım’ı da ziyaret etti ve GMİS’in Ege bölgesinde başlattığı örgütlenme çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

GMİS Heyeti ayrıca TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların İzmir Şubelerinin yöneticileriyle de bir araya geldi.Ziyaretlere GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, GMİS Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş, MTA Şube Başkanı Durmuş Kılıç, Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya, Merkez Şube Başkanı Birol Kundakçıoğlu, Kozlu Şube Sekreteri Muhammet Ardıç ve GMİS Ege Örgütlenme Temsilcisi Yaşar Çama katıldı.

Bu haber 4022 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler