Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > 283 ÜNİTE İLE REKOR KIRAN DERNEĞE TEŞEKKÜR ZİYARETİ...

283 ÜNİTE İLE REKOR KIRAN DERNEĞE TEŞEKKÜR ZİYARETİ...

283 ÜNİTE İLE REKOR KIRAN DERNEĞE TEŞEKKÜR ZİYARETİ...

17.Kasım.2016 Perşembe 18:49
A A A

Zonguldak Türk Kızılay Başkanı Selim Alan, Ereğli' de bu sene sekizincisini düzenledikleri kan bağışı kampanyasında 283 ünite kan bağışı toplayarak rekora imza atan Beşiktaş taraftarları Derneği yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kurulduğu tarihten bu yana geleneksel olarak düzenledikleri ve bu sene sekizincisini gerçekleştirdikleri kan bağışı kampanyasında 283 ünite kan bağışı toplayarak ilçe rekoruna imza atan Beşiktaş taraftarları Derneği yönetim kurulu başkanı Tarkan Adik ve yönetimine Türk Kızılayı tarafından teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Türk Kızılay Derneği Başkanı Selim Alan, beraberinde Türk Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Nihat Aygün ve Ereğli Başkanı Yusuf Oktay ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, insanların hayatının kurtulmasına vesile olan ve düzenlenen kan bağışı kampanyasında 283 ünite kan bağışı alarak Türk Kızılay'ına büyük katkı sağlayan Beşiktaş taraftarları derneğine teşekkür ettiğini söyledi. Alan konuşmasında "Evet biliyorsunuz, her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Tarkan başkan v e yönetim kurulu ile beraber Ereğli' de ki Beşiktaşlılar derneği olarak bu sene kan bağışı kampanyası yaptık. Sekizinci kampanyayı bitirdik. İnşallah bu artık ilelebet devam edecek. 283 ünite gönüllü kan toplayarak Ereğli için bugüne kadar aldığımız en yüksek kan bağışı. İnşallah bunu da daha da geliştireceğiz. Sağ olsun Tarkan başkan yönetim kurlu üyeleri Beşiktaş taraftarları Beşiktaş' a gönül verenler ve Ereğli halkımız her zaman olduğu gibi Türk Kızılay'ın a destek olmaya devam ediyor. Bugün Tarkan başkan ve yönetimine teşekkür ziyareti gerçekleştiriyoruz. Tabi Beşiktaş kongre üyesi olarak burada olmaktan son derece mutluyum. Beşiktaş taraftarları derneğinin bu etkinlikle Türk Kızılay'ına destek olması 283 ünite kan bağışı alarak Ereğli' de ki en yüksek rakama ulaşması insanlarımızın hayatının kurtulması noktasında yardımcı ve destek olması vesile olması ayrıca sevindiriyor bizleri. İnşallah daha güzel etkinliklerle Zonguldak' a Ereğli' ye Tarkan başkana ve arkadaşlarına bizlerde destek vererek fayda sağlamaya devam edeceğiz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

BURADA OLDUĞUMUZ SÜRECE KAMPANYAMIZ DEVAM EDECEK

Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği başkanı Tarkan Adik ise konuşmasında, kendilerinin göreve devam ettikleri sürece kampanyaya devam edeceklerini ve diğer sosyal projelerine de devam edeceklerini kaydetti. Adik konuşmasında "Öncelikle bu sene kan bağışı kampanyasının sekizincisini bitirdik. Ereğli rekoru kırdık. Dernek yönetim kuruluna, üyelerime ve bizlere destek veren Ereğli halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İlk kurulduğumuz günlerde de başkanımızla görüşmüştük. Aradan sekiz sene geçti. Sekiz senedir üzenli olarak yapıyoruz. Biz burada olduğumuz sürece bu etkinliklerimiz hiç bitmeyecek. Daha da artarak devam edecek. Rekor kırılan kan kampanyasında dolayı başkanımız bizleri onurlandırdı. Bizlere güzel bir şilt yapmışlar. Ben sizlerin huzurunda onlara çok teşekkür ediyorum. Bizlere değer verdikleri ve önemsedikleri için. Bu vesile ile dokuzuncu kan bağışı kampanyasında görüşmek üzere herkese bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Türk Kızılay Derneği Başkanı Selin Alan, hazırlanan şilti Ereğli Beşiktaş taraftarları derneği başkanı Tarkan Adik' e yönetim kurulu adına takdim etti.

Bu haber 2395 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler