Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > BAKAN ÖZLÜ'DEN FLASH FAKÜLTE AÇIKLAMASI...

BAKAN ÖZLÜ'DEN FLASH FAKÜLTE AÇIKLAMASI...

BAKAN ÖZLÜ'DEN FLASH FAKÜLTE AÇIKLAMASI...

19.Kasım.2016 Cumartesi 18:36
A A A

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü,Ereğli Belediyesi'nde fakülte hakkında flash  açıklamalar yaptı. 

“ERDEMİR’LE METALURJİ FAKÜLTESİNİ KONUŞTUK”

Bakan Özlü, Erdemir’de gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin de, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak Metalürji Fakültesi konusunu görüştükleri söyledi. Bakan Özlü; “Bugün o konuyu görüştük. Genel Müdürle ve başkanı çağırmıştık, geldi onunla da konuştuk. Sıradan bir fakülte olması değil, nitelikli bir eğitim kurumu olması amaçlanıyor. Detaylarını Genel Müdürle Ankara’da konuşacağız” dedi. Türk Metal Sendikası ile Erdemir arasındaki toplu sözleşme görüşmelerine ilişkin bir soruyu da yanıtlayan Bakan Özlü, ‘Konudan haberim var, çözülür’ dedi.

‘ÇALIŞMALARINIZLA GURUR DUYDUM’

Bakan Özlü, açıklamalarının ardından Kdz:Ereğli Belediye Başkanlığı anı defterini imzaladı. Bakan Özlü deftere; “Çok değerli başkanım, uzun zamandır Ereğli’ye gelmeyi istiyordum. Nasip bugüne imiş. Çalışmalarınızla gurur duydum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bakanlık ve hükümet olarak daima arkanızda olduğumuzun bilinmesini rica ediyorum. Allah muvaffak etsin” diye yazdı.

Bakan Özlü’nün Kdz.Ereğli Belediyesini ziyaretine Zonguldak Valisi Ali Kaban, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol ve çok sayıda partili katıldı.

Bu haber 1863 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler