Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > KEPEZ SPOR YÖNETİMİ, ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

KEPEZ SPOR YÖNETİMİ, ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

KEPEZ SPOR YÖNETİMİ, ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

21.Kasım.2016 Pazartesi 17:01
A A A

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman ve yönetim kurulu üyeleri Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, Güleyyüpoğlu Firması Sahibi Kenan Aşkın,  Avukat Yılmaz Efe ve Balcı Beton ve Fixkim Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı’yı ziyaret ederek isimlerinin yazılı olduğu forma hediye etti.

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman yönetim kurulu üyeleri MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer, Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, Armutlucumalılar Derneği Başkanı Şenol Akyol, Keskin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necati Keskin, Kasap Sinan firması sahibi Sinan Durdu, Sertan Kuzu, Hüseyin Yavuz ve Özlem Saraç sabah saatlerinde ilk olarak Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, kulüp bünyesinde değişik branşlarda 500 kadar lisanslı sporcu ile faaliyet gösterdiklerini belirterek Ereğli’de herkesin gençlere sahip çıkmasını istedi. Kepez Mahallesi’ne bir spor kompleksi yapılmasını isteyen Yalman “Kepez, Kavaklık, Belen, Belen Yeni Mahalle, Kocaali, Ömerli ve Ören Mahalleleri topladığınızda 30 binden fazla nüfus var ama bir tane spor kompleksi yok. Gençlerin spor yapabileceği alanlar olmazsa, gençlerimiz enerjisini atacak farklı arayışlara girer. Bu nedenle biz Kepez Çaylıoğluspor kulübü olarak Kepez Mahallesi’ne bir stad yapılmasını istiyoruz” dedi.

UYSAL; “SÖZÜM SÖZ”

BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman ile yönetim kurulu üyeleri Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek kulübün faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Amaçlarının gençleri spora yönlendirmek ve ilçedeki spor tesisi sayılarını artırmak olduğunu dile getiren Yalman, desteklerinden dolayı Demirtaş’a teşekkür etti. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ise birlik ve beraberlik içerisinde olunduğunda her türlü başarının yakalanacağını söyledi. Demirtaş “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir yönetim oluşturmuşsunuz. Gençlerimize herkesin sahip çıkması lazım. Biz Gülüç’te göreve geldiğimiz günden bu yana spora ve gençlerimize yatırım yapıyoruz, onlara değer veriyoruz. Bu gençlerimiz bizim yarınlarımız. Onları ne kadar iyi yetiştirirsek geleceğimizde o derece iyi iyi olur. Birlik ve beraberlik içerisinde olunduğunda elde edilemeyecek hiçbir başarı yoktur. Bu anlamda Kepez Çaylıoğluspor’a bu güne kadar hep destek olduk, bundan sonrada desteğimiz devam edecek” dedi. Başkan Yalman Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a üzerinde isminin yazılı olduğu Kepez Çaylıoğluspor forması hediye etti.

İŞ ADAMI KENAN AŞKIN’DAN DESTEK…

Uysal’ın ardından Güleyyüpoğlu firmasını ziyaret eden Başkan Yalman ile yönetim kurulu üyeleri firma sahibi Kenan Aşkın ile bir süre sohbet etti. Ereğli’de bu tür spor kulüplerinin önemli bir sosyal sorumluluk üstlendiğini belirterek Güleyyüpoğlu firması olarak kendilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Başkan Yalman, Aşkın’a Kepez Çaylıoğluspor forması hediye etti.

EMNİYET MÜDÜRÜ KÜÇÜK TEŞEKKÜR ETTİ

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Yönetimi Kdz. Ereğli İlçe emniyet Müdürü Fahri Küçük’ü makamında ziyaret ederek kulübün faaliyetleri hakkında bilgi verdi. İlçeye geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalardan dolayı Emniyet Müdürü Küçük ve ekibine teşekkür eden Yalman, kendisini maçlara davet etti. İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’te ziyaretten dolayı Kepez Çaylıoğluspor Kulübü yönetimine teşekkür ederek, kendilerine başarılar diledi. Başkan Yalman ile yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’e üzerinde isminin yazılı olduğu Kepez Çaylıoğluspor forması hediye etti.

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yalman ile yönetim kurulu üyeleri Av. Yılmaz Efe’nin hukuk bürosunda kardeşi aynı zamanda Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Yöneticisi olan Av. Erdem Efe’yi ziyaret etti. Başkan Yalman ve yönetim Kurulu üyeleri Av. Erdem Efe’ye Kepez Çaylıoğluspor forması hediye ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

NEVZAT AYDEMİR’E KEPEZ ÇAYLIOĞLUSPOR FORMASI

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Kuyumcu Nevzat’ı ziyaret ederek burada firma sahibi Nevzat Aydemir ile bir süre sohbet etti. Başkan Yalman ve yönetim kurulu üyeleri Nevzat Aydemir’e Kepez Çaylıoğluspor forması hediye ederek kendisinden destek istedi.

YALMAN VE EKİBİ İŞADAMI BALCI’YI ZİYARET ETTİ

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman ve Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Balcı Beton ve Fzkim Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı’yı ziyaret etti. Geçmişte kendisininde spor kulüplerinde yöneticilik yaptığını belirten Balcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Yalman ve yönetim kurulu üyeleri İşadamı Yüksel Balcı’ya üzerinde isminin yazılı olduğu Kepez Çaylıoğluspor forması hediye etti.

Bu haber 11106 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler