Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > HASTANEDE “İHALE” TAMAM!..

HASTANEDE “İHALE” TAMAM!..

HASTANEDE “İHALE” TAMAM!..

29.Kasım.2016 Salı 11:04
A A A

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’nde bir süredir personel ve vatandaşların sıkıntılar yaşamasına yol açan kantin ihalesi sonuçlandı. 

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’nde, bir süredir boşaltılan kantin önemli bir hizmet eksiği oluşturuyordu. Vatandaşlar hastanede içecek su bulamadıklarını ifade ediyor, ihtiyaçlarını karşılamak için hastane dışına çıkmaya mecbur kalıyordu.

Ereğli Devlet Hastanesi yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Hastanesi Kantin İhalesi 28 Kasım 2016 günü gerçekleştirildi.

Buna göre, Ereğli Devlet Hastanesi Kantinlerini Türkiye Kantinciler Platformu (TÜRKAP ) Karabük İl Temsilcisi Ramazan Kaya (TÜRKAP)     işletecek. Devlet Hastanesi Kantinler yönetimine de eski Turkcell Karadeniz Ereğli Bölge Sorumlusu Tanju Kırnapçı getirildi.

MANSET 67'YE  HABER OLMUŞTU…

Bilindiği gibi, Ereğli Devlet Hastanesi’nde kantinle ilgili sıkıntıyı yaşayan vatandaşlar, MANSET 67'yi    arayarak bir süredir hastanede kantinin hizmet vermediğini belirterek, “Hastanede içecek su bulamıyoruz, bu nasıl iş, nasıl hastane bu, hastaneye gelenler, tedaviye gelenler ihtiyaçlarını nasıl karşılayacak” diye tepki göstermiş, bu durum haber olarak kamuoyuna yansımıştı. Hastane yetkilileri ise ihale sürecinin devam ettiğini söylemişti.

Yetkililer, Ereğli Devlet Hastanesi bünyesindeki kantinlerin bir hafta içinde hizmete gireceği kaydederken, ihale neticesinin ilçe halkına hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

Bu haber 3313 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler