Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Güncel > SULTAN SOFRASI HİZMETE AÇILDI...

SULTAN SOFRASI HİZMETE AÇILDI...

SULTAN SOFRASI HİZMETE AÇILDI...

11.Aralık.2016 Pazar 0:09
A A A

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde  yepyeni bir lezzet durağı açıldı.

Ereğli’de Erdemir Caddesinde Dershaneler Sokak’ta    hizmet vermeye başlayan ‘Sultan Sofras’nda sultanlara yakışan yemekleri tatmaya hazır olun. Her türlü çorba, sulu yemek ve tatlı çeşitleriyle sultanlara yakışan lezzetler burada tadabileceksiniz.

‘Sultan Sofrası’ açılışına MHP Ereğli İlçe Başkanı Hamdi Ayan, Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Yönetim Kurul Üyelerinin yanı sıra çok sayıda  kişi katıldı. Açılışta bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Ayan, ‘Sultan Sfrası’ Ereğli’mize öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kıymetli arkadaşlarımız bu kurdeleyi kesmeyi bizlere münasip görmüşler. Gerek Hasan Bey, Gerek Şendoğan bey  yıllarca beraber  siyaset yaptığımız, bir arada olduğumuz arkadaşlarımız. Tabii ki burası bir işletme, bir mekan, burada her siyasi partiden müşterileri olacaktır. Bu manada çok siyasi bir şeyler söylemeye gerek yok ama sizler de takdir edersiniz ki Zonguldak’ımızda, Ereğli’mizde işler iyi gitmiyor. Bu şehir göç veriyor, bu şehir sahipsiz, sahibini arıyor. Bunlar siyasetin içinde, her platformda anlatılması gereken şeyler.  Bizler başarılı olanı tebrik ediyor, onları takdir ediyorsak, başarısız olana da şu manada başarısızsın dememiz lazım.  Siyasetin doğasında bu var. Ereğli’nin sıkıntılarını biliyorum. Ereğli’ye uzun yıllardır gidip gelen birisiyim. Burada gerek sac tüccarları, nakliyeciler, gerek Alaplı yolundaki tersaneler bölgesinde sıkıntılar var. Bu sıkıntılar arasında burada böyle bir işyeri açmak, buna cesaret etmek ayrıca önemli, bunu önemsiyorum. İnşallah bu arkadaşlarımız burada güzel şeyler yapacaktır.  Buralarda yanlarında elemanlar çalışacaktır, buradan ekmek kazanacaklardır. Cenabı Allah’tan bu mekanın hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin.” 

‘Sultan Sofrası’ işletme sahipleri Şendoğan Yıldırım, Hasan Kara ve  Huriye Arslan’ın ortaklığı açılan ‘Sultan Sofrası’nda birbirinden lezzetli sulu yemek ve tatlı çeşitlerini bulabilecekseniz. İşletme Sahipleri Ereğli’de Dershaneler Sokak’ta ‘Sultan Sofra’mızı hizmete açtık. Her türlü yemek çeşitlerimiz ile hizmet vereceğimiz mekânımızda birbirinden farklı yemeklerin tadına bakmaya Ereğli halkımızı bekliyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun. Açılışımıza katılan öncelikle MHP İl Başkanımız Ayan’a, İlçe Başkanımız Şeker’e , MEM Korkmaz’a ve tüm katılımcılara da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dediler.

Bu haber 10384 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler