`
Şu anda Manşet67.com'un eski sürümünü ziyaret ettiniz. Yeni sürüme geçmek için tıklayınız
AnaSayfa > Eğitim > EĞİTİME DESTEĞE DEVAM EDİYORLAR...
< >
04.Ekim.2016 Salı 22:15
A A A

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM EDİYORLAR...

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM EDİYORLAR...

Zonguldak Ereğli Elif Lions Kulübü eğitime destek vermeye devam ediyor. Ereğli’de İsmail Cambaz İlkokulu’nun Anasınıfı yapımı törenle açıldı. 

Ereğli Elif Lions Kulübü Derneği’nin 2015-2016 hizmet dönemi ana projesi olan Ömerli Mahallesi İsmail Cambaz İlkokulu anasınıfı yapım ve tefrişinin açılışı törenine Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Lions Kulübü Konfederasyonu 118- K Bölgesi Genel Yönetmeni Dt. Ender Tugay, Lions Kulübü Saymanı, Lions kulübü Bölge Başkanı Gül Liman, Kdz. Ereğli Belediyesi CHP Belediye Meclis Üyeleri, Kdz. Ereğli CHP Kadın Kolları Yönetimi, Kdz. Ereğli Anneler Derneği Yönetimi, Kdz. Ereğli Soroptimist Derneği Yönetimi, 75. Yıl Rehabilitasyon Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Nagehan Müftüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ömerli halkı, öğrenciler, veliler, öğretmenler ve misafirler katıldı.

UYSAL: “HEPİMİZ VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, anasınıfının yapımına destekte bulunan Kdz.Ereğli Lions Kulübü Başakanı Nur Oğuz ve yönetimine teşekkür etti. Uysal, eğitim ve öğretimin artmadan refah seviyesinin artmayacağını belirterek, eğitim öğretimin kalitesini artırmak için hepimiz var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

OĞUZ:  “ANASINIFININ  TEMELLERİNİ HEP BİRLİKTE ATTIK”

Ereğli Elif Lions Kulüb Başkanı Nur Oğuz ise yaptığı konuşmada,  anasınıfının  temellerini hep birlikte attık. Anasınıfının tamamlanıp çocukların hizmetine açılması beni ve yönetimde bulunan tüm arkadaşları çok mutlu etti" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından  Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Lions Kulübü Konfederasyonu 118- K Bölgesi Genel Yönetmeni Dt. Ender Tugay ve Kdz.Ereğli Elif Lions Kulübü Dernek Başkanı Nur Oğuz anaokulunun kurdelesini keserek hizmete açtılar.

Açılışı yapılan anasınıfı misafirlere gezdirildi ve program hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Bu haber 5349 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.